• Seria RUN

  Dlaczego masz iść na kompromis w kwestii obsługi?

 • Kosiarki spalinowe

  Dlaczego masz iść na kompromis w kwestii wydajności?

 • Kosiarki mulczujące

  Dlaczego masz iść na kompromis w kwestii naturalnego wzrostu?

 • Kosiarki elektryczne

  Dlaczego masz iść na kompromis w kwestii komfortu?

 • Wertykulatory

  Dlaczego masz iść na kompromis w kwestii jakości trawnika?

Kosiarki pchane

Kosiarki pchane

Download Brochure: Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Z ich zaawansowanymi rozwiązaniami, przy jednocześnie prostej obsłudze, nasze kosiarki pchane staną się Twoim ulubionym narzędziem pracy.

W asortymencie kosiarek pchanych John Deere znajdują się kosiarki spełniające wszelkie indywidualne wymagania użytkowników. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych najnowocześniejszych w branży, takich jak system koszenia TurboStar, w którym wentylator wspomaga zbiór skoszonej trawy oraz aluminiowa obudowa dostępna w szerokiej gamie modeli, możesz mieć pewność, że kosiarka będzie działała idealnie zawsze i w każdych warunkach. Wybieraj z szerokiego asortymentu kosiarek o różnej wielkości, mocy i parametrach. I co ważne – za wszystkimi tymi maszynami stoi wsparcie techniczne naszej wyspecjalizowanej sieci dealerskiej, zapewniające spokojną i bezproblemową eksploatację.


 Kosiarki spalinowe serii RUN Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Kosiarki spalinowe serii RUN

Nowe kosiarki John Deere serii RUN są tak proste w obsłudze, że nawet nie zauważysz, kiedy trawnik będzie skoszony. Jeśli szukasz niezawodnego i idealnego koszenia, nie szukaj dalej.

RUN 41
RUN 46
RUN 51


Kosiarki spalinowe Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Kosiarki spalinowe

Jeśli szukasz niezrównanego komfortu, wybierz jedną z gamy pchanych kosiarek spalinowych i wertykulatorów.

Szerokość koszenia 40 cm
Szerokość koszenia 43 cm
Szerokość koszenia 47 cm
Szerokość koszenia 54 cm


Kosiarki mulczujące Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Kosiarki mulczujące

Nasze kosiarki mulczujące niwelują zbieranie się trawy i oferują zmienny napęd. Jednym słowem oszczędzają Twój czas.

JS63V
JS63VC


Kosiarki elektryczne Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Kosiarki elektryczne

Mocne kosiarki elektryczne idealnie sprawdzą się na trawnikach o małej i średniej powierzchni.

R40EL
R43EL


Wertykulatory Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Wertykulatory

Wybierz jedno z urządzeń z napędem elektrycznym lub benzynowym w różnych rozmiarach.

Download Brochure

Kosiarki pchane

Download Brochure: Kosiarki pchane, do nabycia w Chełmno, Człuchów, Potęgowo, Pszczółki, Łochowo, Inowrocław u dealera Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

* :

* :

* :


:

Wyślij prośbę